Typ nabídky

Minimální mzda

Přípravář do výroby-nástup ihned! (30-40.000 Kč)

referenční číslo: 40797 | aktuálnost: 27.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste manuálně zručný? Umíte pracovat s různými typy ručního nářadí a orientace v technické dokumentaci je pro Vás samozřejmostí? Hledáte aktivně práci a můžete nastoupit IHNED? Tak přesně Vás potřebujeme!

Kontaktujte mě a pojďte pracovat jako:

PŘÍPRAVÁŘ DO VÝROBY-NÁSTUP IHNED! (30-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Broušení, řezání, montáže
  • Vrtání, závity, nýtování
  • Práce ve výrobě na 1 směnu

Požadujeme

  • Zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
  • Manuální zručnost
  • Zkušenost s různými typy ručního nářadí
  • Orientaci v technické dokumentaci podmínkou

Nabízíme

  • Půlroční bonusy (po zapracování)
  • Stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce
  • Zajištění veškerých ochranných pomůcek
  • Práci na 1 směnu - příjemnou výrobu
  • NÁSTUP IHNED!
  • Místo výkonu práce: 10 km od Vyškova

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba