Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Příprava staveb, rozpočty

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29402700723 | aktuálnost: 17.06.2024

Arthur Design s.r.o.

Upřesňující informace

Do našeho týmu hledáme spolehlivého, pracovitého a loajálního kolegu, který má zájem uplatnit své schopnosti ve stavebnictví, nebo získávat v oboru nové zkušenosti. Uvítáme samozřejmě i nadšenou kolegyni.

Náplň práce: příprava staveb, rozpočty, aktivní komunikace se stavbou, čtení v projektové dokumentaci, plánování výběrových řízení pro naše projekty, jejich vedení a vyhodnocování, vyhledávání vhodných dodavatelů pro účast ve výběrovém řízení a další práce spojené se stavební činností.

Požadujeme: ŘP sk.B, vzdělání stavebního směru

Telefon a notebook, odměny, bonusy, vzdělávání, příspěvek na dopravu

kontakt: e-mailem, telefonicky po-pá 8 - 15 hod.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 157, Bozkov, 51213

Region: Liberecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita