Typ nabídky

Minimální mzda

Příprava cateringu pro leteckou společnost – 145 Kč/hod. – HPP i brigáda

referenční číslo: 5a797ec8a5ad950dda1bc8c1 | aktuálnost: 19.09.2018

Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáte pohodovou práci v přátelském prostředí, za kterou vás zaměstnavatel také náležitě odmění? Máme ji pro vás v Boru u Tachova! Staňte se součástí silného týmu německé společnosti, která dodává občerstvení do letadel pro více než 300 aerolinek po celém světě. Nabízíme mzdu 145 Kč/hod. a navíc přidáme příplatky za směny. Nově platí nabídka i pro ty z vás, kteří hledáte brigádu! Tak nepropásněte šanci a zavolejte nám ZDARMA na 800 856 856.

Náplň práce

- práce v třísměnném provozu

- příprava a krájení potravin

- kompletace balíčků s občerstvením určených pro leteckou dopravu

- kontrola stavu zásob potravin a ingrediencí

Požadujeme

- máte více než 18 let a čistý trestní rejstřík

- zvládáte práci ve stoje a na směny

Co s námi získáte na HPP?

- mzdu 145 Kč/hod. + příplatky za práci přesčas, v noci, o víkendech a svátcích

- dotovanou svozovou dopravu z Tachova, Mariánských Lázní a Plané

- přátelské prostředí a práci, do které se budete těšit

- pitný režim na pracovišti zdarma

Co s námi získáte na brigádu?

- mzdu 145 Kč/hod.

- plánování směn podle vašich možností

Zaujala vás naše nabídka?

Pak vyplňte formulář a my se postaráme o zbytek! Chcete bližší informace ihned? Pak využijte naši bezplatnou infolinku 800 856 856 a zavolejte! Jsme tu pro vás pondělí - pátek od 8:00 do 20:00. Těšíme se na vás!

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 145 - 145 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Bor u Tachova,

Region: Plzeňský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Profese: přípravář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy