Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Příležitost pro absolventy technických oborů

referenční číslo: 39057 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš vystudouvanou učiliště nebo střední školu v tehcnickém oboru ( strojírenství. elektrotechnika, mechanika, atd. ) a hledáš práci, kde získáš zkušenosti a budeš mít možnost se posouvat dále? Máme tu nabídku přímo pro tebe :)
- obsluha linek na různých odděleních - tvarovací, řezací, manipulant - řidič VZV. - lehká údrřba a nastavení stroje - práce v týmu

Požadujeme

- Minimálně výuční list z technických oborů
- Manuální zručnost
- Matematická gramotnost
- Ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme

- Smlouvu na HPP - Mzda od 24 000 Kč / měsíc - Možnost získat praxi ve výrobní společnosti - Docházkový bonus - 13. a 14. plat - Stravenky v hodnotě 140 kč - Náborový příspěvek až 40 000,- - Vánočí bonus 4 000,- - Unišeky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 24 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl