Typ nabídky

Minimální mzda

Příležitost pro ABSOLVENTY- Koordinátor/ka digitálních kampaní

referenční číslo: 54133 | aktuálnost: 15.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Náš skvělý klient, úspěšná mezinárodní pojišťovna, momentálně hledá novou posilu do svých řad. Jste absolventem (m/ž) vysoké školy a chcete nasbírat nové zkušenosti a nastartovat kariéru v úspěšné firmě? Bavilo by vás vést kampaně, koordinovat lidi, sledovat výsledky a navrhovat lepší řešení?
Společnost využívá online kampaně (sociální sítě, Google Ads, apod.), aby rozšířila svoje portfolio klientů. Tyto kampaně jim generují tzv. online leady, tj. nové obchodní příležitosti, které budete zpracovávat a předávat kolegům na příslušné oddělení. Dále vás bude čekat: Spolupráce s oddělením marketingu, obchodu a call centrem Optimalizace procesů na straně call centra za účelem zvýšení prodeje a případné návrhy pro zlepšení Zodpovědnost za přípravu, vedení a vyhodnocování svěřených projektů (kampaní) Kontrola finanční stránky projektů a zodpovědnost za dodržení stanoveného budgetu Pravidelní analýza a vyhodnocování výsledků kampaní

Požadujeme

Jste dynamická osoba s nadšením pro marketing a skrýváte v sobě obchodní potenciál? Baví Vás nejen plnit stanovené cíle, ale také chcete navrhovat možnosti pro zlepšení a posouvat sebe či své oddělení směrem nahoru? Co od vás požadujeme: Absolvent/ka vysoké školy, praxe není požadovaná – vše vás rádi naučíme Škola s ekonomickým či marketingovým zaměřením Chuť učit se novým věcem Anglický jazyk na úrovni B2 (práce na mezinárodních projektech) Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost Analytické a komunikační dovednosti

Nabízíme

Pracovní prostředí tvořené skvělým šéfem a přátelskými kolegy  Flexibilní pracovní dobu s pravidelným home office 25 dní dovolené a k tomu navíc 3 sick days Stravenkovou kartu Příspěvek na volnočasové aktivity prostřednictvím Edenred Benefit Jazykové kurzy Příspěvek na městskou a příměstskou dopravu Cestovní pojištění pro Vás i Vaše rodinné příslušníky Příspěvek na doplňkové penzijní spoření Mobilní telefon a notebook Občerstvení na pracovišti Moderní kancelář na Praze 4
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Marketing, reklama, public relations