Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Přijímací technik/automechanik

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29182400725 | aktuálnost: 29.04.2024

Petr Soukup

Upřesňující informace

Kontakt: Joudalová Diana Ing., tel.: 731 683 947, e-mail: pujcovna@vyskovepracesova.cz
Požadujeme:
-samostatnost, spolehlivost, pečlivost, časovou flexibilitu
-praxe v oboru
-ridičský průkaz sk.B
Pracovní náplň:
-administrativní práce spojené s přijetím zakázek
-znalost osobních automobilů (náhradní díly, závady-diagnostika),
-příjemné vystupování,
-organizační schopnosti, spolupráce v týmu-dílna
-administrativa s tím spojená
Pracovní doba od 7 hod.
Pracovní oděv, mobilní telefon, automobil, možnost pracovního postupu

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Loketská 262/10, Karlovy Vary, 36006

Region: Karlovarský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Petr Soukup