Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Přijímací technik

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28479040727 | aktuálnost: 27.04.2024

Daniel Šimek

Upřesňující informace

Přijmeme přijímacího technika do autoservisu v Teplicích - Proseticích
Jedná se o příjem vozidel do opravy a následně výdej zákazníkovi po provedené opravě, zapsání nutných oprav, vad na vozidlech atd.
Nabízíme: práce na HPP, po zkušební době smlouva na dobu neurčitou, dobré finanční ohodnocení + provize
Náplň práce: příjem a výdej vozidel z opravy, jednání s pojišťovnami, nákup náhradních dílů od dodavatelů
Požadujeme:
Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost.
Dobrá znalost práce na PC.
Řidičský průkaz min.skupina B.
Nabízíme:
Solidní platové podmínky , zaměstnanecké benefity a akce, profesní rozvoj a zkušenost.
Plný pracovní úvazek, stabilní zázemí firmy. Hlásit se lze telefonicky 8:00 -17:00

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo pracoviště: Pražská 117, Teplice, 41501

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity