Typ nabídky

Předák ve výrobě, 13. plat, volba směn a další bonusy #oouto

referenční číslo: 65e06758d2e3b0da9feab817 | aktuálnost: 03.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáte stabilní práci se spoustou benefitů, ve které využijete své organizační schopnosti a zkušenosti s vedením lidí? Pak nás určitě kontaktujte — nástup je možný ihned, a to přímo do KMENOVÉHO stavu, nejedná se tedy o agenturní zaměstnání.
Náplň práce:
- Zodpovědnost za tým zaměstnanců výroby (25 lidí), rozdělování úkolů
- Odpovědnost za naplnění plánovaného počtu kusů ve stanoveném čase
- Jednoduchá práce s PC (např. SAP — zkušenosti nejsou nutné)
Místo výkonu: Ostrov nad Ohří

Požadujeme

- Zkušenost s vedením týmu pracovníků výroby
- Ochotu pracovat na dvě (6-14 h, 14-22 h) nebo tři směny (6-14 h, 14-22 h, 22-6 h)
- Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme

- Motivující mzdu dle praxe (až 40.000 Kč/měsíc)
- Příplatky nad rámec zákoníku práce
- 13. plat
- Dovolenou navíc
- Sick days
- Obědy zdarma
- Odměny za nadstandardní výkony
- Možnost dalšího vzdělávání
- Mobilní telefon

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Doprava, logistika, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní