Typ nabídky

Minimální mzda

Předák / Seřizovač

referenční číslo: 53039 | aktuálnost: 15.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste manuálně zruční a baví Vás seřizovat výrobní technologie? Přijďte mezi nás, pracujte s automatickými linkami a nejmodernějším způsobem řízení výroby.
Organizace produkce podle výrobního příkazu Seřizování výrobních linek Organizace a zaškolování pracovníků na směně Míchání směsí podle stanovených receptur Provádění kontrolních zkoušek kvality výrobků

Požadujeme

Střední odborné vzdělání s výučním listem Spolehlivost a pečlivost Manuální zručnost - zkušenost se seřizováním linek výhodou Základy práce na PC Ochotu pracovat v dvousměnném, sezóně třísměnném provozu

Nabízíme

5 týdnů dovolené Příspěvek na dopravu Zvýhodněná strava Příspěvek na dovolenou Výhodná cena na firemní produkty Zvýhodněná SIM i pro rodinu Káva zdarma
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair, Tvůrčí práce, kultura, umění