Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Předák / Mistr ve strojírenství (až 42 tisíc)

referenční číslo: 54106 | aktuálnost: 07.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti z výrobní firmy a dokázal/a byste uřídit malý tým? Právě se poohlížíme po kolegovi, kterému svěříme jeden z našich týmů ve výrobě. Pojďte do toho s námi – dobře vás zaplatíme, přihodíme pravidelné bonusy ke mzdě a řadu dalších benefitů. Pošlete nám životopis.
Povedete svůj tým výrobních techniků Dohlédnete na plnění termínů Rozdáváte úkoly, kontrolujete plnění

Požadujeme

Praxe z výroby SŠ technického typu Čtení technických výkresů Zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme

Mzdu až 42 tisíc Pravidelné bonusy ke mzdě Flexibilní pracovní dobu Závodní jídelnu Podporu vašeho růstu a postupu Práci ve stabilní firmě a přátelském týmu A další firemní benefity (rádi kompletně představíme během pohovoru)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl