Typ nabídky

Minimální mzda

Právník RO (Brno)

referenční číslo: SM/2019/69 | aktuálnost: 12.07.2019

Státní zemědělský intervenční fond

Náplň práce

Právník posuzuje z právního hlediska správnosti Rozhodnutí vydaných na RO SZIF na přímé platby a PRV (podpory pod IACS), vyhotovuje „Dohody“, „Podmínky“ a dodatky k Dohodám o poskytnutí finanční pomoci z PRV (projektová opatření), administruje vratky a penále včetně zápisu do VKD. Právník dále poskytuje právní konzultace v rámci své působnosti na Regionálním odboru, spolupracuje a zajišťuje komunikaci s příslušnými finančními úřady, soudy, notáři, Policií ČR, příp. dalšími správními orgány v souvislosti s poskytováním dotací.

Požadujeme

- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu (minimálně bakalářský studijní program absolvovaný v oboru Právo)
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- systemizovaná platová třída 13., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů
- služební poměr na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
- další placené překážky v práci pro státní zaměstnance (např. 1 den na vyřízení osobních záležitostí)
- stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den
- pružná služební doba
- přátelský a inspirativní tým odborníků
- možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů)
- mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu
- karta plná benefitů (měsíční příspěvek na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání)
- jsme zprostředkovatelem karty MultiSport

Další informace

- termín pro podání žádostí: do 9. 7. 2019

Místo pracoviště: Kotlářská 53, Brno, 60200

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Justice, právo, legislativa, Státní, veřejná správa, Zemědělství, lesnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Vhodné pro: Absolventy