Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Pravidelná víkendová brigáda - Tušimice

referenční číslo: 53452 | aktuálnost: 19.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Pravidelná víkendová brigáda - Tušimice

Náplň práce

Sháníte pravidelný víkendový přivýdělek?
Obsluha výrobní linky. Pracovní prostředí ve vyšší teplotě.

Požadujeme

spolehlivost, zodpovědnost schopnost reagovat na změny a učit se novým věcem pracovitost

Nabízíme

odměna 190 Kč / hod. zajištěná doprava Kadaň, Klášterec dovolená 22 dní
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Mzda: 190 - 190 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda