Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pravá ruka vedoucího projektu (23-40.000 Kč)

referenční číslo: 55913 | aktuálnost: 29.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš stavební školu a orientuješ se v technické dokumentaci? Chceš udělat první krok na své cestě stát se vedoucím projektu? Super!

Pošli mi životopis a nastartuj svou kariéru na pozici:

PRAVÁ RUKA VEDOUCÍHO PROJEKTU (23-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Starost o materiálové zajištění stavby, kalkulace, tvorba výkazů
  • Tvorba harmonogramů stavby, a to jak časových, tak finančních
  • Komunikace s investory, projektanty
  • Příprava podkladů k hlášení výkonu, výběru subdodavatelů

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání v oboru Stavebnictví
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • MS Office
  • Znalost programů: AutoCad / ArchiCad, KROS
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Pozice je vhodná pro absolventy

Nabízíme

  • Stravenkový paušál
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Firemní akce
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Lokalitu: Plzeň

Mzda: 23 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura