Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Praktická sestra

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29363220753 | aktuálnost: 29.05.2024

Senior centrum Nechanice s.r.o.

Upřesňující informace

Práce v soukromém senior centru. Praxe u lůžka je výhodou. Životopisy zasílejte e-mailem nebo se přijďte osobně představit.

Požadujeme:
- vzdělání dle § 21b zák. č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních,
- trestní bezúhonnost,
- organizační schopnosti,
- samostatné myšlení a rozhodování,
- schopnost vedení týmu pečovatelek,
- aktivní a profesionální přístup,
- smysl pro pořádek a preciznost,
- vysoký morální kredit,
- vztah ke starým lidem.

Náplň práce:
- sledování a hodnocení zdravotního stavu klientů,
- kontrola stavu kůže, udělání převazů,
- chystání a podávání všech druhů léků,
- komunikace s praktickým lékařem a jinými odbornými lékaři,
- pozorování psychického stavu klientů a provádění záznamu, informace předává psychiatrovi,
- ve spolupráci se sociální pracovnicí provádí psychoterapii při denní návštěvě klientů,
- provedení sesterských vizit klientů a pravidelných odborných výkonů,
- vedení sesterské zdravotní dokumentace, sestavení ošetřovatelských plánů klientů a informování, pečovatelek o postupu a obsahu péče klientů,
- evidování a zajišťování schválení výkonů zdravotními pojišťovnami,
- vedení plánovacího kalendáře s výjezdy klientů do odborných lékařských poraden a plánování zdravotnických výkonů.

Znalost problematiky seniorů výhodou.
Pružný systém odměňování.
Nabízíme možnost dalšího vzdělávání, profesního růstu, zaměstnanecké benefity.
Možnost zakoupení občerstvení v místní kavárně za vyhodné ceny.
Zájemci, ať posílají životopisy na e-mail: votavova@senior-centrum.cz.

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 35 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Pražská 20, Nechanice, 50315

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Cizince