Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Praktická sestra

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29097600706 | aktuálnost: 27.04.2024

Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace

Upřesňující informace

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: poskytování základní ošetřovatelské péče v rámci ošetřovatelského plánu, poskytování specializované ošetřovatelské péče v rámci ošetřovatelského plánu pod odborným dohledem, nejedná se o práci u lůžka
- Požadavky: vzdělání v oboru, práce na PC, kvalita práce, flexibilita, důslednost, spolupráce v týmu, komunikace s cílovou skupinou, empatie, bezúhonnost
- pracovní úvazek 40 hodin/týden, jednosměnný pracovní režim s postupným nástupem, doba určitá 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned, 9. platová třída, plat od 28 000,- Kč, plus zákonné příplatky, výše platu dle započitatelné praxe, podle NV č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů
- Benefity: náborový příspěvek 60 000,- Kč, 5 týdnů dovolené
- Kontakt telefonicky (paní Obručová, tel: 720 036 237, 573 500 765), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: obrucova@sskm.cz.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 28 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Riegrovo náměstí 159/15, Kroměříž, 76701

Region: Zlínský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy