Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník zákaznického servisu s aj/nj (45-55.000 Kč)

referenční číslo: 57109 | aktuálnost: 29.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Ovládáte perfektně anglický a německý jazyk? Chcete právě cizí jazyky využívat na denní bázi? Pak jste náš člověk!
Pošlete mi Váš životopis k posouzení a přihlaste se do výběrového řízení na pozici:

PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S AJ/NJ (45-55.000 Kč)

Náplň práce

  • Denní komunikace emailovou a telefonickou formou se zákazníky v zahraničí
  • Zodpovědnost za zpracování servisních požadavků
  • Organizace dojezdu servisnímu technikovi
  • Spolupráce s dalšími kolegy a odděleními

Požadujeme

  • Aktivní znalost německého a anglického jazyka
  • Zodpovědnost, prozákaznický přístup a organizační schopnosti
  • Zkušenosti se zákaznického servisu VÝHODOU

Nabízíme

  • Velmi zajímavé pracovní zázemí ve významné společnosti
  • Lukrativní mzdové ohodnocení
  • Prémie
  • 25 dnů dovolené + další dny volna
  • Možnost plného nebo zkráceného úvazku
  • Možnost home office
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na životní pojištění, penzijní spoření
  • Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
  • Místo výkonu práce: České Budějovice

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair