Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník ve výrobě s volnými víkendy

referenční číslo: 43730 | aktuálnost: 21.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme dělníky na dvousměnný provoz pro klienta, který se zabývá prodejem hutního materiálu v Ostravě. Nástup je možný ihned!
Vašim úkolem bude dělat příjem, přípravu a výdej hutního materiálu Pracuje se na dvousměnný provoz – ranní, odpolední

Požadujeme

Spolehlivost a odpovědnost v docházce Střední odborné vzdělání s výučním listem Dobrý zdravotní stav

Nabízíme

Mzda 25.000 Kč + zákonné příplatky Po zapracování se mzda navýšuje Stravenky 90 Kč (za práci o víkendy) Volné víkendy Týden dovolené navíc Práce na HPP Možnost přestupu do kmene Možnost stravování v kantýně
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 25 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl