Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník potravinářské výroby

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28645360710 | aktuálnost: 27.04.2024

Pivovar Strakonice 1649, a.s.

Upřesňující informace

Popis pracovní pozice: práce na úseku spilky a hlavního kvašení
Požadujeme:
- fyzickou zdatnost, logické myšlení a zodpovědnost
- chuť pracovat, učit se novým věcem, po zaučení být samostatný
- maximálně 2 směny v týdnu 12 hodin i práce v noci
- střední vzdělání výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:
- zajímavou práci, jakou je výroba českého piva
- věk 45+ není překážkou
- PP po zapracování na dobu neurčitou
- délka pracovní doby 37,5 hodin týdně

Zaměstnanecké výhody: dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené.

KONTAKT: osobně pivovar Strakonice - s životopisem k paní Veselkové

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Podskalská 324, Strakonice, 38601

Region: Jihočeský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy