Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník svářečského dohledu (42-46.000 Kč)

referenční číslo: 37755 | aktuálnost: 06.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste kapacita v oblasti svařování? Orientujete se v technické dokumentaci a normách? Chcete pracovat pro společnost, která si váží svých zaměstnanců?
V tom případě neváhejte a pošlete životopis!

Stabilní firma, hledá spolehlivého člena týmu na pozici:
PRACOVNÍK SVÁŘEČSKÉHO DOHLEDU (42-46.000 Kč)

Náplň práce

  • Dohled nad svařováním ve výrobě
  • Podílení se na vytváření postupů, svářecích plánů
  • Účast ve zkušební komisi při zkouškách
  • Vedení příslušné dokumentace
  • Komunikace s výrobou

Požadujeme

  • SŠ technického zaměření
  • Certifikát svářecího specialisty (IWS/EWS)
  • Znalost orientace v technické dokumentaci
  • Technické myšlení
  • Aktivní přístup k práci

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Mobilní telefon
  • Stabilní zázemí
  • Přátelský kolektiv
  • Super firemní akce
  • Nástup možný: IHNED

Mzda: 42 000 - 46 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství