Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník recyklace automobilů, mechanik

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29023820760 | aktuálnost: 27.04.2024

AB Metal Recycling, s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce: demontáž vozidel s ukončenou životností,odsávání kapalin a náplní

Požadujeme: vyučen jako automechanik,opravář zemědělských strojů nebo příbuzný obor, znalosti oprav automobilů, bagrů, průkaz VZV výhodou, dobré organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, loajalitu, pojištění zaměstnace proti škodám způsobených zaměstnavateli výhodou, čistý trestní rejstřík

Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení (vše na pásce a v daném termínu), pracovní poměr na HPP, odměny za provedenou práci, příspěvek na stravu, 4 týdny dovolené

V případě zájmu pošlete strukturovaný životopis na email info@abmetalrecycling.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Rolnická 656, Sokolov, 35601

Region: Karlovarský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Azylanty, Cizince