Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník/pracovnice v sociálních službách (osobní asistent/asistentka)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29300220708 | aktuálnost: 16.05.2024

Slezská diakonie

Upřesňující informace

TŘ z:29/4/2024
Náplň práce:
- zajišťuje realizaci terénní služby osobní asistence a odlehčovacích služeb
- poskytování individuální pomoci seniorům a osobám se zdravotním postižením při každodenních činnostech, kteří vzhledem ke svému věku či zdravotnímu omezení potřebují pomoc druhé osoby
- pomoc a podpora člověka v domácím prostředí, např. při osobní hygieně, zajištění stravy, aktivizaci, doprovodech, zajištění chodu domácnosti a další.
Požadujeme
- vzdělání podle Zákona č.108/2006 Sb. o sociálních službách
- ZŠ, SOU, SŠ a Kvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách (možnost doplnit během zaměstnání)
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- zkušenost práce se seniory a OZP výhodou
- flexibilita, empatie a příjemné vystupování
- respektování terénní práce v režimu 24/7.
Nabízíme:
- pracovní poměr na zkrácený úvazek 0,8 (30 hodin týdně) - úvazek dle domluvy i snížit
- nerovnoměrně rozvržená pracovní doba dle měsíčního rozpisu služeb, tří měsíční vyrovnávací období
- nástup 15. 6. 2024, pracovní poměr na rok s možností prodloužení
- mzda 4 tarifní stupeň 20 000,- Kč, zvláštní příplatek 800,- Kč, osobní ohodnocení až do výše 2 800,-Kč, příplatky so, ne, svátky, noční, dělené směny
- stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, připojení mobilu do podnikové sítě, 6 týdnů dovolené a další.
V případě zájmu o tuto pracovní pozici zašlete svůj životopis a motivační dopis do 12. 5. 2024 na email v.nyberova@slezskadiakonie.cz
Vybraní zájemci budou na základě posouzení zaslaných životopisů a motivačních dopisů kontaktováni a pozváni k výběrovému řízení, termín bude upřesněn. V případě dotazů k pracovnímu místu kontaktujte prosím vedoucí střediska, paní Bc. Ivanu Andrýskovou na čísle 739 525 242.

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dukelská 108, Jablunkov,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní