Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/pracovnice v sociálních službách

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28883020798 | aktuálnost: 02.05.2024

SENIOR DOMY POHODA a.s.

Upřesňující informace

TŘ a:15/2/2024 a:17/4/2024
Náplň práce:
- přímá obslužná péče v domově pro seniory.
Požadujeme:
- vstřícný přístup, empatii, ochotu učit se novým věcem.
Výhodou:
- ŘP sk. B.
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou
- 12-ti hodinové směny, nástup možný ihned.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: pohodatrinec@seznam.cz nebo volat (7:00-15:00) na tel. č.: 724 377 107.

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 21 100 - 23 100 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Palackého 1331, Třinec,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní