Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník / Pracovnice v sociálních službách

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28028380764 | aktuálnost: 02.05.2024

Péče srdcem, z.ú.

Upřesňující informace

1. kontakt E-MAILEM: reditelka@pecesrdcem.cz

Požadavky: zkušenost z péče o seniory, kurz Pracovník v sociálních službách nebo Ošetřovatelka nebo zdravotnické + bydliště v Ostravě, flexibilní zaměstnanec.

Náplň práce: Pečovatelka v domácnosti klienta v Ostravě. Tato spočívá v pomoci při zvládání
běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoci při osobní hygieně, pomoci při zajištění stravy,
pomoci při zajištění chodu domácnosti, aktivizační činnosti.

Zaměstnanecké výhody: čtvrtletní prémie, 13. plat, 25 dnů dovolené a dalšíbenefity

Úvazek: min. 30, max. 40 hod. týdně, pracovní doba nerovnoměrně rozvržená.

Mzda: 31 000 Kč / 40 hod. týdně

Směnný provoz: Turnusové služby

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Základní