Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník, pracovnice v přímé péči

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28441100729 | aktuálnost: 27.04.2024

Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace

Upřesňující informace

*KO: Ing. Mgr. Martina Šilhárová, tel.: 730 57 11 58. Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete na email: reditel@dsludmila.cz

Kvalifikační požadavky: maturita, VŠ, vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. Absolvování akreditovaného kurzu pracovník v sociálních službách - možno doplnit po nástupu. Praxe vítána.
Další požadavky: komunikační dovednosti, znalost práce na PC, znalost programu Cygnus, organizační schopnosti, slušnost, respekt, empatie, korektnost, flexibilita, asertivita, loajalita, lidskost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Směnnost: nepřetržitý provoz 37,5 hodin týdně nebo 40 hodin týdně denní provoz

Mzdové rozpětí 19 500 - 27 570 Kč, + zvláštní příplatek, příplatek za směnnost, osobní ohodnocení po zkušební době. Odměny dle kvality práce.

Benefity: příspěvek na penzijní připojištění až do výše 650 Kč nebo doplňkové penzijní spoření, věrnostní odměny, odměny při životních výročích, příspěvek na stravování – možnost obědů s příspěvkem FKSP, 5 týdnů dovolené.

Pracovní náplň: Zástup koordinátora péče a koordinace jedné budovy (cca 11 klientů), sledování potřeb uživatelů a vedení individuálních plánů a průběhu sociální služby, zajištění každodenní hygienické péče o uživatele, poskytování pomoci uživatelům při běžných denních úkonech péče o vlastní osobu, podpora jejich soběstačnosti a udržování optimálního psychického stavu uživatelů.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 19 500 - 27 570 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Poddubí 7, Háj ve Slezsku, 74792

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita