Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/pracovnice úklidu (OZP)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29273140733 | aktuálnost: 08.05.2024

RENETRA GROUP, s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

Náplň práce:
denní provádění úklidu kancelářských a společných prostor dle harmonogramu (utírání ploch stolů, nábytku, výnos odpadků apod.)

Požadujeme:
spolehlivost; pečlivost; zodpovědnost; samostatnost, vlastní iniciativu a smysl pro pořádek

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@renetragroup.cz;
- telefonicky (v pracovní dny 08:00 - 16:00hod.) na čísle 736 606 452 - paní Monika Ponížilová

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 7 200 - 9 600 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 294, Všechovice,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený