Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník / pracovnice propagace

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29211520707 | aktuálnost: 30.04.2024

Knihovna města Hradce Králové

Upřesňující informace

Náplň práce:
o tvorba a koordinace kulturních a vzdělávacích akcí a jejich propagace
o příprava měsíčního programu knihovny
o správa webu knihovny
o administrace interního databázového systému
o příprava informačních a propagačních materiálů
o grafické ztvárnění tiskových materiálů, především plakátů k akcím
o spolupráce na udržování vizuálního stylu knihovny
o účast na pořádaných akcích

Požadavky:
o vzdělání SŠ/VŠ, výhodou vzdělání v oboru mediální studia, jazyková kultura, marketing, grafický design
o dobré komunikační, prezentační a organizační dovednosti
o časová flexibilita v rámci výše uvedené pracovní doby
o vyšší počítačová gramotnost: pokročilý MS Office a internet podmínkou, výhodou znalost dalších programů
o výhodou zkušenosti s fotografováním a úpravou fotografií
o alespoň minimální zkušenosti s grafickými programy (např. Photoshop, InDesign, Scribus, Illustrator, Inkscape apod.), případně chuť a zjevná snaha se v tomto směru dále vzdělávat
o výborná znalost českého jazyka, znalost jednoho cizího jazyka vítána
o samostatnost a schopnost práce v malém týmu
o aktivní a tvůrčí přístup, zodpovědnost
o trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, odolnost vůči stresuNáplň práce:
Nabízíme: Platová třída: 10, příspěvky na stravování a penzijní spoření, tarif Benefit pro rodinu
5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, možnost homeoffice
Pracovní doba: po-pá, večerní akce
Charakter práce: pestrá práce v samostatné organizaci, v moderním prostředí ovolená

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 24 100 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Wonkova 1262/1a, Hradec Králové, 50002

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita