Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník / pracovnice ostrahy

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29052440707 | aktuálnost: 29.04.2024

LPS GUARD s.r.o.

Upřesňující informace

DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE, počet pracovních hodin v týdnu dle domluvy.
Pozice jsou vhodné i pro absolventy/absolventky, osoby zdravotně znevýhodněné a pro osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity.

Náplň práce: kamerový dohled nad prodejnou, pochůzková činnost, monitoring zákazníků.

Požadavky: čistý trestní rejstřík, věk 18+, cizinci musí umět mluvit i psát česky.

Zaměstnanecké výhody: možnost záloh, flexibilní směny, odměny za záchyty.

Kontakt - pan Handzel Voita, tel.: 778 962 756 (od 08:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: handzel@lpsguard.cz (pro zaslání životopisu).

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 130 - 130 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Polská 105, Náchod,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP)

Vhodné pro: Absolventy, OZP - tělesně postižený, Cizince