Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník, pracovnice obchodu/ asistent-ka obchodu - export

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28630820798 | aktuálnost: 04.05.2024

SLAVÍK - Technické plasty s.r.o.

Upřesňující informace

KO: Slavík Oto, tel.: +420 602 756 800 - volejte od 7:00 do 16:00, e-mail: slavik@plasty-slavik.cz.

Požadujeme:
- AJ slovem a písmem
- komunikativnost, loajalita
- orientace ve výkresové dokumentaci,
- obchodní praxe v technickém oboru výhodou

Náplň práce:
Styk se zákazníky a péče o zákazníky, vedení evidence a obchodní dokumentace, komunikace se zákazníky, komunikace s výrobním oddělením, práce s informačním systémem, - podpora marketingu.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: slovem i písmem

Požadujeme

Práce s PC

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 23 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: U Cihelny 2059/13, Hlučín, 74801

Region: Moravskoslezský kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený