Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník péče o vozy - hradec králové (brigáda) (A12422)

referenční číslo: A12422 | aktuálnost: 27.04.2024

AURES Holdings a.s.

Přemýšlíte o přivýdělku? Máte zkušenosti s mytím a čištěním aut? Nebo je práce s auty vaším koníčkem? Připojte se do našeho profesionálního týmu, který vás přátelsky přivítá. Staňte se součástí prestižní nadnárodní společnosti, která je jedničkou na trhu ve svém oboru.

Náplň práce

  • Čištění exteriérů a interiérů vozů
  • Péče o čistotu prodejní plochy (ve venkovním prostředí)
  • Pracovní doba od ranních hodin, režim pracovních dnů po dohodě s manažerem

Požadujeme

  • Flexibilita
  • Ochotu pracovat i ve venkovních prostorách
  • nutný ŘP sk. B

Nabízíme

  • Brigádní spolupráce na DPP
  • Finanční ohodnocení 120 Kč/h

Mzda: 120 - 120 Kč / hodinu

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Ostatní

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy

Miroslava Válková
aaaauto@datacruit.net