Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník obsluhy strojů | mimo automotive | řada benefitů

referenční číslo: 52998 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte již předchozí zkušenosti s prací se stroji a nezaleknete se ani směnného režimu? Pak nám dejte o sobě vědět a pracujte v zázemí moderního závodu u zaměstnavatele, který patří mezi lídry ve svém oboru. Odměnovou Vám bude řada pěkných benefitů!
Samostatné ovládání řezacího stroje Nastavování a základní seřízení stroje podle požadovaných parametrů Drobné úpravy materiálu Paletizace materiálu Vizuální kontrola kvality výrobku Práce ve vícesměnném provozu

Požadujeme

Praxi z výrobní společnosti manuální a technickou zručnost dobrou fyzickou kondici pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

5 týdnů dovolené Odměny ke mzdě Roční bonusy Pravidelné navyšování mzdy Stravenkový paušál Příspěvek na dojíždění Příspěvky na volnočasové aktivity Práce v moderním prostředí Práce mimo automotive
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl