Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník obsluhy 3D měrového centra

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29364300751 | aktuálnost: 29.05.2024

KV Final s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
- obsluha 3 D měřících zařízení
-Pořadujeme:
- min. SŠ vzdělání technického směru
- uživatelskou znalost PC a MS Office
- znalost čtení výkresové dokumentace
- zkušenosti s 3 D měřením výhodou
- znalost programů PolyWorks a PC-DMIS výhodou
- znalost AJ výhodou
- ŘP skupiny B
- zručnost, technické myšlení, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě
Nabízíme:
- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
- pro zkušené pracovníky velmi nadstandardní finanční ohodnocení
- trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
- hrazenou práci přesčas včetně příplatků
- dotované závodní stravování
- nástupní bonus 15.000 Kč pro zkušené svářeče
- odměny za přivedení nového kolegy 15.000 Kč
- skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit
Místo výkonu práce: Doubí u Turnova
Termín nástupu: ihned nebo dle dohody
Hlásit e-mailem nebo telefonicky od 7.00 do 15.00 hod.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC MS OfficePHP_EOLŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Jiné znalost čtení výkresové dokumentacePHP_EOL

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 44, Čtveřín, 46345

Region: Liberecký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity