Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník nakládky/traktorista

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17422130716 | aktuálnost: 29.04.2024

Kögel, s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
- vyvážení 15m vozíku s rámy pomocí traktoru z haly
- manipulace po areálu a následné navážení vozíku s rámy na expediční místo
- uchycení rámu k jeřábu a přemístění rámu na připravený návěs

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. T
- nutná praxe v řízení traktoru, couvání
- dobrý zdravotní stav
- ochota učit se novým věcem

Zasláním životopisu do společnosti Kögel, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování vašich osobních údajů v něm uvedených za účelem výběrového řízení na nové pracovníky. Vaše osobní údaje budou ve firemní databázi uchovány po dobu 1 roku. Souhlas s uchováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat na e-mailové adrese personalni@koegel.cz

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Mzda: 25 000 - 27 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: U Dvořiska 1219, Choceň, 56501

Region: Pardubický kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní