Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník na navíjárnu 1směna (od 28.000 KČ)

referenční číslo: 54893 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti z výroby s různou montáží elektromotorů nebo dokonce s navíjením drátů do rotorů? Tak jste náš člověk! Pošlete mi aktuální životopis a já se ozvu zpět.

Náplň práce

  • Ruční navíjení drátů do rotorů + příprava izolace
  • Práce v sedě i ve stoje ve dvojicích
  • Práce dle technické dokumentace

Požadujeme

  • Min SOU strojírenský obor
  • Základní zkušenosti práce dle technické dokumentace
  • Manuální zručnost a dobrý fyzický stav

Nabízíme

  • Mzda od 28.000 Kč dle dosavadní praxe
  • Práce na 1 směnu + zkrácená pracovní doba na 7,5 hod
  • Příspěvky na stravu, penzijko, dopravu
  • 25 dní volna
  • Multisport karta
  • Flexíky
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 28 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba