Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník montáže – obsluha bodové svářečky Veselí nad Lužnicí

referenční číslo: 5996fff0babecf0ebc2da4b1 | aktuálnost: 23.11.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

*zhotovování polotovarů bodovým svárem dle technické dokumentace na pneumatické bodovačce

*výroba produktů pro gastronomické provozy (vybavení profesionálních kuchyní)

*2 směnný provoz

Požadujeme

*výuční list

*praxe s bodovým svářením velkou výhodou

*manuální zručnost

*spolehlivost a přesnost

*chuť učit se nové věci

Nabízíme

*mzda 100-150,-Kč/h (tj. 16.500-25.000,-Kč/měsíc)

*pravidelné zvyšování mzdy – dle profesního vývoje

*prémie za docházku 1.000,-Kč/měsíc

*dotované stravování

*příspěvek na údržbu pracovních oděvů

*čisté a bezpečné pracovní prostředí

*kvalitní úvodní zaškolení a vybavení

*vhodné i pro absolventy

Místo pracoviště: Veselí nad Lužnicí,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, montér, svářeč

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity