Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník kontroly jakosti

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 25908300749 | aktuálnost: 02.06.2024

GMA Stanztechnik Kaplice spol. s r.o.

Upřesňující informace

Požadujeme:
- SOU nebo středoškolské vzdělání technického směru
- znalost čtení výkresové dokumentace
- znalost práce s měřidly
- znalost práce s PC
- řidičské oprávnění sk. B (není podmínkou)
- znalost německého jazyka na komunikativní úrovni - výhodou
Náplň práce:
- Provádění vstupní a výstupní kontroly výrobků, identifikace neshodných kusů
- Měření rozměrů výrobků - uvolňování výroby
- Provádění vizuální kontroly výrobků
- Měření na třísouřadnicovém měřícím stroji
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu a stravné, 5 týdnu dovolené, 13. plat, věrnostní prémie, odměna za získání nových pracovníků.
Kontakt telefonicky po-pá 7:00 - 14:00 hodin nebo e-mailem.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Místo pracoviště: Pohorská 181, Kaplice, 38241

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy, OZP - tělesně postižený