Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/ice v sociálních službách - pečovatel/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29323320773 | aktuálnost: 19.05.2024

Charita České Budějovice

Upřesňující informace

Hledáte smysluplnou práci? Je pro Vás důležité, aby Vaše činnost byla užitečná a potřebná?
Charita České Budějovice je nestátní nezisková organizace zaměřená na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice: přímá práce s uživateli pečovatelské služby; pomoc a podpora při podávání jídla a pití, osobní hygieně; komplexní péče o domácnost uživatelů; rozvoz a donáška obědů; ranní/odpolední směny
Požadujeme: znalost a praxi v oblasti sociálních služeb (výhodou); řidičský průkaz skupiny B (podmínkou - aktivní řidič); způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost; absolvování kurzu pro Pracovníky v sociálních službách (výhodou); dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti; schopnost empatie a sociálního cítění, trpělivost; fyzickou i psychickou zdatnost; vysokou míru zodpovědnosti a samostatnosti; schopnost týmové spolupráce
Nabízíme: smysluplnou práci na plný úvazek; nástupní mzdu od 24 200 tis. Kč, po zkušební době osobní ohodnocení, možnost dalších odměn; zázemí stabilní společnosti; 5 týdnů dovolené; možnost dalšího vzdělávání; nástup dohodou
Pokud vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete emailem strukturovaný životopis Ing. Michaele Holečkové, michaela.holeckova@cbudejovice.charita.cz, nebo volejte na tel. číslo: 731 604 478; Bližší informace o pozici Ing. Ivana Fenclová, tel. 731 604 510.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo pracoviště: Žižkova tř. 309/12, České Budějovice, 37001

Region: Jihočeský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Oblíbené nabídky (64)