Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/ice obchodu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29082860780 | aktuálnost: 28.04.2024

ERGOTEP, družstvo invalidů

Upřesňující informace

Pracovní místo je vyhrazeno pro OZP (ID I.- II. stupně) nebo OZZ (osoby zdravotně znevýhoděné).
Náplň práce: obsluha zákazníků a pokladny, odborné poradenství při prodeji, nabídka zboží zákazníkům, doplňování zboží a údržba čistého prostředí prodejny.
Očekáváme: dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování; spolehlivost a pečlivost; trestní bezúhonnost; min. stupeň vzdělání- vyučení bez maturity; výhodou uživatelská znalost práce na PC.
Nabízíme: atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu; vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích; stabilní výdělek; slevu na kvalitní zboží Tescoma; čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka (MW trouba, konvice, lednička) a toaleta v zázemí prodejny; motivační odměna.
Kontakt: telefonicky (po-pá, 6:00 - 14:30 hod.) nebo e-mailem.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 14 169 - 17 712 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Pražská tř. 1247/24, České Budějovice, 37004

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený