Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník finální montáže, až 36.000 Kč/měsíc #CIOvL

referenční číslo: 65f1aec139954a446b0e5810 | aktuálnost: 13.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáte zaměstnání, ve kterém uplatníte své technické znalosti a dovednosti? Umíte číst v technické výkresové dokumentaci? Nevadí Vám práce na směny? Pak hledáme právě Vás!
Nabízíme pestrou práci v nově postavené moderní výrobní hale mezinárodní společnosti, která se zabývá výrobou chladícího zařízení. Pracuje se ve dvousměnném provozu na ranních a odpoledních směnách.
Náplní práce je montáž a kompletace v souladu s technickou dokumentací a pracovními postupy.
Plná podpora team leadera a supervizora výroby samozřejmostí.
Nástup možný IHNED!
Místo výkonu práce: Olomouc

Požadujeme

- SOU nebo SŠ vzdělání nejlépe technického směru
- znalost čtení výkresové dokumentace
- manuální zručnost
- ochota pracovat se směnném provozu

Nabízíme

- zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností na obdobné pozici
- nadstandardní příplatky a bonusy dle výkonnosti a kvality odvedené práce
- práce v nové a čisté hale s dobrými pracovními podmínkami
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- zajímavé pracovní prostředí
- příjemný kolektiv

Mzda: 29 000 - 36 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita