Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník estetických oprav vozidel - brno (A12351)

referenční číslo: A12351 | aktuálnost: 09.04.2024

AURES Holdings a.s.

Baví vás práce s auty? Jste absolvent bez pracovních zkušeností nebo hledáte nové uplatnění? Připojte se do našeho profesionálního týmu, který vás přátelsky přivítá a zaškolí.

Náplň práce

  • Opravy estetických vad exteriérů i interiérů vozů (leštění karoserie, drobné opravy laku, leštění světel, opravy čelních oken..).
  • Přeprava vozů na krátké vzdálenosti.

Požadujeme

  • Vysoké pracovní nasazení.
  • Zájem o práci s automobily.
  • Schopnost zaměřit se na detail.
  • ŘP sk. B.

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí ve vnitřních prostorách naší společnosti (nejedná se o práci ve venkovním prostředí).
  • Motivující platové ohodnocení (fixní plat + bonusy).
  • HPP na dobu neurčitou.
  • Kompletní zaškolení.
  • Pracovní dobu od PO do PÁ.
  • Možnost profesního růstu a rozvoje dovedností v rámci naší společnosti.
  • Stabilitu zaměstnání v úspěšné a uznávané firmě.
  • Přátelský a pozitivní pracovní kolektiv, který vás přivítá s otevřenou náručí.
  • 5 dní volna k dovolené navíc.
  • Zdravotní péči uLékaře.cz.
  • Zvýhodněné tarify od T-mobile pro sebe i rodinné příslušníky.
  • Slevy na firemní služby a produkty - nákup vozu i pro rodinné příslušníky, pojištění, financování, servis vozu a další.
  • Další firemní benefity - Multisport karta, pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů.

Region: Liberecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Ostatní, Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy