Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník do výroby na jednu směnu! (28 - 31.000 Kč)

referenční číslo: 55487 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáš super práci ve výrobě pouze na jednu směnu? Máš už nějakou předchozí praxi s obsluhou strojů a orientuješ se v technických výkresech? Tak to jsi náš člověk! Přidej se k nám do týmu a pošli životopis!

Náplň práce

  • Ruční navíjení drátů do rotorů + příprava izolace
  • Pracuješ s ručním nářadím, včetně kleští a škrabek, ale nejdůležitější nástroj jsou tvé šikovné ruce
  • Práce v sedě i ve stoje ve dvojicích
  • Práce dle technické dokumentace

Požadujeme

  • Min SOU strojírenský obor výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Předchozí praxi ve výrobě (obsluha strojů, operátor výroby atd.)
  • Manuální zručnost a dobrý fyzický stav

Nabízíme

  • Plat od 28.000 - 31.000 podle zkušeností
  • Práce na 1 směnu
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Zkrácená pracovní doba na 7,5 hod
  • Příspěvky na stravu, penzijko
  • Pěkný příspěvek na dopravu
  • 25 dní volna
  • Multisport karta
  • Flexíky
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 28 000 - 31 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba