Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník/ce úklidu - pro doma lahovice

referenční číslo: 55323 | aktuálnost: 03.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Náplň práce

  • Úklid kanceláří, společných prostor, toalet, kuchyňky a prodejny

Požadujeme

  • Pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • 130 - 140 Kč/hodinu
  • Pondělí , středa, pátek 8:00 – 12:00, nebo dle dohody
  • DPP, DPČ, popřípadě HPP
  • Férové jednání
  • Odpovědného zaměstnavatele
  • Nástup 1.4.2024
  • Pracoviště na chráněném trhu práce přednostně určeno pro ID I. – III. stupně, OZP,OZZ
  • Místo výkonu práce: PRO – DOMA Lahovice, Spodní 1

Region: Praha

Obor: Služby, osobní služby, au-pair