Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/ce úklidu - praha 4

referenční číslo: 51480 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNICE/K ÚKLIDU. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Náplň práce

  • Pravidelný úklid obchodních prostor, zázemí zaměstnanců, kanceláří, pokladen, zákaznického WC

Požadujeme

  • Ochotu pracovat, loajalitu, pečlivost, zdravotní způsobilost, samostatnost, zkušenost práce se strojem výhodou

Nabízíme

  • Až 27 000 Kč měsíčně
  • 6-12 hodin denně v rozmezí 7.00 – 21.00 dle rozpisu směn, po-ne
  • Férové jednání
  • Odpovědného zaměstnavatele
  • Pracovní smlouvu, DPP, HPP
  • Nástup ihned
  • Stabilní pravidelný příjem u zákazníka s velmi přátelským kolektivem
  • Práce je vhodná i pro OZP, důchodce, absolventy, MD
  • Místo výkonu práce: Praha 4
  • Volejte Hana Novotná, tel: 778961072, nebo pište na email novotna@simacek.cz

Region: Praha

Obor: Služby, osobní služby, au-pair