Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/ce úklidu - ostravská univerzita

referenční číslo: 51202 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako úklízečka. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Náplň práce

  • Kampus Ostravská univerzita katedra Sportu (Černá louka) ranní směny 4.30 až 8.00 hod - úklid sportovního zázemí, tělocvična, gymnastický sál, sociální zařízení
  • Pedagogická fakulta Fráni Šrámka, Mariánské Hory 4.00 až 7.00 hod nebo 5.00 až 8.00 hod - úklid učeben, kanceláří, sociálních zařízení

Požadujeme

  • Spolehlivost
  • Samostatnost
  • Doboru praocvní morálku

Nabízíme

  • 112,5 Kč/hodinu
  • PO až PÁ
  • Ranní směny 4.00 až 8.00 hod nebo 5.00 až 7.00 hod
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Pravidelné vyplácení mzdy
  • DPP, DPČ
  • Nástup ihned

Pozice vhodná pro: ID, OZZ, MD, důchodce, absolventi
Místo výkonu práce: Kampus Ostravská univerzita katedra Sportu (Černá louka), Ostrava
Pedagogická fakulta Fráni Šrámka, Mariánské Hory, Ostrava

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair