Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník/ce úklidu - ID - brno líšeň

referenční číslo: 54568 | aktuálnost: 08.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU - BRNO LÍŠEŇ. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Náplň práce

  • Úklid kancelářských prostor a výrobní haly

Požadujeme

  • Dobrou pracovní morálku, pečlivost, spolehlivost, dochvilnost

Nabízíme

  • Od 120 Kč/hodinu
  • Po – pá, 6.00 – 12.30 zkrácený pracovní úvazek
  • Odpovědného zaměstnavatele, férové jednání
  • Pravidelnou měsíční mzdu
  • Jistotu stabilního zaměstnání
  • Pracovní oděv
  • Práce vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné (ID, OZZ)
  • Místo výkonu práce: Brno – Líšeň

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair