Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník/ce úklidu - brumovice - záskok

referenční číslo: 53195 | aktuálnost: 03.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNICE/K ÚKLIDU. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Náplň práce

  • Úklid výrobních prostor zametacím a mycím strojem
  • Ruční dočištění volných výrobních prostor
  • Práce je mírně fyzicky náročná (vhodnější pro muže)

Požadujeme

  • Dobrou pracovní morálku, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme

  • 120 Kč/hodinu
  • 6-8 hod./denně. (pouze brigádně, záskoky za dovolené, nemoci atd.)
  • Férové jednání
  • Odpovědného zaměstnavatele
  • Nástup ihned
  • DPP, DPČ
  • Pracoviště na chráněném trhu práce přednostně určeno pro ID I. – III. stupně, OZP,OZZ
  • Vhodné také pro maminky na MD, důchodce, absolventy.
  • Místo výkonu práce: Brumovice (okr. Břeclav)

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair