Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/ce střihárny

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29436860728 | aktuálnost: 17.06.2024

EVONA a.s.

Upřesňující informace

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Rooseveltova 46 Chrudim.
NÁPLŇ PRÁCE: pokládání textilního materiálu na střihací stůl, polohování střihů, řezaní materiálu ruční pilou.
Výuční list v textilním oboru výhodou - nevyučené zaškolíme.
Požadujeme - pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost a snahu naučit se novým věcem, zdravotní způsobilost, manuální zručnost
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravování.

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle v paracovní dny od 8:00 - 14:00 hod,nebo na e-mailové adrese.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 130 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Rooseveltova 46, Chrudim, 53701

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

EVONA a.s.