Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/ce projekce - projektant/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29300740725 | aktuálnost: 16.05.2024

Endum CZ s.r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: kreslení stávajících a nových stavů RD, návrhy energetických úspor pro dotační tituly, komunikace s klientem.
POŽADUJEME: vzdělání min. SŠ - stavební obor, znalost AutoCAD, MS Office, spolehlivost, odpovědnost, aktivní přístup k práci, praxe není nutná, ale je výhodou, vhodné i pro absolventy stavebních oborů, zaškolení samozřejmost, výhodou znalost výpočetních programů na úspory energií PROTECH nebo ENERGIE a znalost dotačního programu Nová zelená úsporám.
NABÍZÍME: plat dle zkušeností, po zapracování odměny, pracovní smlouva na rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, práce v přátelském kolektivu v menší firmě, flexibilní pracovní doba, stravenky hrazené v plné výši (nyní 180 Kč/den), odměny, mobilní telefon i k soukromým hovorům.
PRVNÍ KONTAKT: životopis zašlete na e-mail: zubikova@endum.cz.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Práce s PC - základní dovednosti PC Práce s PC - autocad

Mzda: 25 000 - 36 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Svěrákova 37/5, Valašské Meziříčí, 75701

Region: Zlínský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy