Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/ce pro výdej obědů

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29344660773 | aktuálnost: 23.05.2024

KAMPI OFFICE s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce: výdej obědů a úklid kuchyně.
Požadujeme: pečlivost, spolehlivost,aktivní a činorodý přístup k práci, smysl pro pořádek a čistotu.
Nabízíme pracovní poměr u české, dynamicky se rozvíjející firmy na dobu neurčitou. Příjemné pracovní prostředí. Práce vhodná výhradně pro osoby s invaliditou 1. nebo 2. stupně.
Dotované závodní stravování, kafeterie, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké slevy na nákup zboží.
Kontak osobně, na tel. nebo na e-mail.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 9 750 - 10 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: U Kyjovky 4507/7a, Hodonín, 69501

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený