Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/ce pro přípravu rychlého občerstvení

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29097700713 | aktuálnost: 27.04.2024

Super kebab s.r.o.

Upřesňující informace

PRACOVIŠTĚ Hulín
- Náplň práce: rychlé občerstvení zaměřené na výrobu kebabu, příprava kebabu a jednoduchých jídel, případně přijímání objednávek
- Požadavky: znalost výroby kurdských jídel a speciálních omáček, znalost obsluhy zařízení pro výrobu kebabu, znalost tureckého jazyka výhodou (komunikační jazyk na pracovišti)
- Benefity: firemní stravování
- střídání směn v rámci otevírací doby provozovny, Po-Čt 10:00 - 23:00 hod., Pá-So 10:00 - 02:00 hod., Ne 11:00 - 22:00 hod.
- kontakt osobně na pracovišti každé pondělí v čase 14:00 - 16:00 hod.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme

Jiné znalost výroby kurdských jídel a speciálních omáčekPHP_EOL

Mzda: 19 800 Kč / měsíc

Místo pracoviště: nám. Míru 114, Hulín, 76824

Region: Zlínský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Cizince