Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník/ce pasivní linky - nástupní mzda 35 000 Kč (A12466)

referenční číslo: A12466 | aktuálnost: 29.04.2024

AURES Holdings a.s.

Pohodová práce v moderním call centru na Praze 8. Pasivní linka, kde se naučíte komunikovat na profesionální úrovni. Operátoři našeho call centra jsou zdrojem talentů pro různé pozice ve firmě (marketing, IT, HR, byznys,…)

Náplň práce

CO BUDEŠ DĚLAT?

  • Popovídáš si s klienty, kteří se nám ozvali sami (žádné volání studených kontaktů).
  • Mluvíš jen o autech....to je dobré, ne?
  • Nemusíš mít žádné zkušenosti s auty – všechno potřebné tě naučíme!

Požadujeme

KOHO HLEDÁME?

  • Tebe!
  • Vše potřebné tě naučíme - skvělou orientaci v autech i vedení úspěšného obchodního hovoru.

Nabízíme

CO ZA TO?

  • Garantovaný výdělek 35 000 Kč ve zkušební době.
  • Po zapracování si sáhneš až na 50 000 Kč.
  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
  •  5 dní volna k dovolené navíc.
  • Jistotu kariérního růstu.
  • Možnost firemního ubytka v Praze.
  • Cool pracovní atmosféru a různé možnosti relaxu v průběhu směny.
  • Fajn partu lidí, najdeš nové kámoše....
  • Zdravotní péči uLékaře.cz.
  • Zvýhodněné tarify od T-mobile pro sebe i rodinné příslušníky.
  • Slevy na firemní služby a produkty - nákup vozu i pro rodinné příslušníky, pojištění, financování, servis vozu a další.
  • Další firemní benefity - Multisport karta, pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů.

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Telekomunikace

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy

Brůčková Anna
+420 737 263 483
aaaauto@datacruit.net